Правила покупки і повернення електронних квитків

Від 31.03.2017

 • Фактом успішно завершеною покупки квитків є поява їх у вкладці “Мої квитки” в віджеті системи vkino.ua. Квитанція або смс банку, яка свідчить про оплату, не є квитком. Якщо в результаті покупки квитки не відобразилися у вкладці “Мої квитки” слід протягом години з моменту покупки звернутися в службу підтримки за адресою help@vkino.ua
 • Електронні квитки або обмінюються в касі кінотеатру на паперовий еквівалент або ж підлягають безпосередньому пред’явленню на контроль при вході в зал без звернення до каси (позначено на самому квитку). Електронні квитки можна пред’явити у вигляді:
  • роздруківки, яку покупець може зробити самостійно в будь-який зручний для нього час з вкладки Мої квитки;
  • зображення зі штрих-кодом з екрану мобільного пристрою;
  • ціферного коду квитка, який знаходиться під штрих-кодом електронного квитка або міститься в e-mail і sms-підтвердженні.
 • Кожному проданому online квитку присвоюється унікальний код. Тільки такий унікальний код, який відповідає організатору, даті, сеансу, ряду і місця на які він був проданий може бути прийнятий системою контролю і по ньому дозволено вхід. По одному квитку дозволений тільки одноразовий вхід. Якщо вхід по квитку відбувся, то система контролю не пропустить повторно квиток з таким же кодом.
 • Оплата квитків здійснюється банківськими платіжними картами Visa або MasterCard. Операції авторизації, перевірки платоспроможності, а також списання коштів, проводяться процесинговими центрами на стороні банків-еквайєрів або на представляють їх платіжних сайтах.
 • Оплата платіжною карткою здійснюється в тому випадку, якщо карта іменна, емітована на території України і на ній присутній CVV2-код із зворотного боку. Кредитні, моментальні, зарплатні та інші види спеціальних карт можуть бути закриті банками-емітентами для здійснення платежів через інтернет.
 • Безпека платежів гарантується & nbsp; тим, що всі дані передаються по захищеному протоколу і зберігаються відповідно до вимог пропонованими платіжними системами Visa і MasterCard. Система vkino.ua не отримує, не зберігає і не обробляє дані з платіжних карт, і тому, зі свого боку, гарантує абсолютну безпеку платежів та зберігання даних власників платіжних карт.
 • Залежно від договорів з демонстраторами і розробленими ними умов продажу квитків онлайн, системою vkino.ua може нараховуватися і додатково стягуватися сервісний збір & nbsp; за послугу обробки замовлення через інтернет і включатися в підсумкову суму до оплати.
 • Зберігайте в таємниці зміст свого квитка (його код і графічний штрих-код), забезпечте його захист від копіювання та просто від сторонніх очей. Якщо зміст квитка було скопійовано з вашої вини, то це можна розцінювати як фізичну втрату квитка і по ньому зможе увійти інший. Сервіс не несе відповідальності в цьому випадку.
 • Ваші персональні дані і перелік придбаних квитків також повинні охоронятися вами, не розголошуйте логіни паролі та інші засоби аторізаціі.
 • Погоджуючись з даними правилами покупки, ви приймаєте вищенаведені умови, погоджуєтеся отримувати від сервісу інформаційні листи, дозволяєте обробку ваших персональних даних та підтверджуєте, що ознайомлені з віковими обмеженнями, що діють на сеанс.

Повернення електронних квитків

УВАГА! Електронні квитки можна повернути не пізніше, ніж за годину до початку сеансу!

Якщо ви обміняли електронні квитки на звичайні (в касі або за допомогою терміналу самообслуговування), або ж вони були просканувати на контролі, вам необхідно повернути квитки адміністратору, потім відправити лист з інформацією (див. нижче).

Для того, щоб повернути електронні квитки, необхідно:

У разі доступності автоматичного повернення, вам буде відображена кнопка “Повернути квитки” на вкладці Мої квитки.
При натисканні цієї кнопки буде ініційовано повернення квитків і грошей в автоматичному режимі, в результаті чого вам відобразиться повідомлення про статус та успіх повернення.

Якщо автоматичний режим не досуп або ви бажаєте повернути частину куплених квитків, то вам слід відправити лист на адресу vozvrat@vkino.ua

В якому вказати:

 • назва кінотеатру і місто;
 • причину повернення;
 • номер замовлення;
 • ряд і місце, якщо це часткове повернення;
 • номера придбаних квитків (номер розташований під штрих-кодом);
 • останні 4 цифри платіжної картки, якою відбувалася оплата квитків.

Ви отримаєте підтвердження про повернення, коли він буде здійснений. Гроші будуть повернуті на вашу платіжну карту протягом від 1 до 10 робочих днів.

Послуги обміну електронного квитка на іншу дату, час або фільм немає. У разі необхідності, надішліть листа на повернення квитків і купите інші.

Правила бронювання квитків

Фактом успішного бронювання квитків є отримання вами номера бронювання і поява заброньованих квитків у вкладці & laquo; Мої квитки & raquo;.

Запам’ятайте або запишіть цей номер. Його необхідно назвати касиру при покупці. Номер бронювання додатково відправляється в листі на вашу електронну пошту, якщо ви її вказали.

Заброньовані квитки можна викупити тільки в касі, сплативши при цьому вартість квитків і вартість послуги бронювання. Залежно від політики підприємства та розроблених ним умов бронювання квитків онлайн, додатково може стягуватися плата за дану послугу. Вартість бронювання вказується окремою сумою в процесі замовлення квитків.

УВАГА! Квитки слід викупити до моменту часу зазначеному в інформації про бронювання. Якщо квитки не викуплені, бронь автоматично знімається системою і квитки надходять у вільний продаж. Щоб уникнути непорозумінь рекомендуємо викупити заброньовані квитки не менш, ніж за 1:00 до початку сеансу.