01

Приходьте на кіносеанс заздалегідь

Точність — ввічливість королів, за словами Людовика XVIII. Цей вираз підходить і для відвідування кіносеансу. Не варто дратувати людей ходінням в темряві в пошуках свого місця, спробами знайти той чи інший ряд. Приходьте заздалегідь, адже пунктуальність завжди є перевагою в будь-яких ситуаціях.

Запізнилися? Займіть ті місця, що вільні.

Всі ми можемо запізнитися на кіносеанс і причин може бути маса. На жаль, більшість тих, що спізнюються, не знають, як себе вести, якщо все-таки трохи запізнилися до початку кіносеансу. Не розмахуйте перед носом у тих, хто сидить на вашому місці квитком, не створюйте привід для сварки, адже в залі завжди є місця, куди можна сісти. Тим більше що дивитися фільм можна з будь-якого місця завдяки новим технологіям кіноіндустрії.

02

Вимкніть свій телефон

При перегляді фільмів завжди буде той, хто любить поговорити по мобільному або писати повідомлення своїм знайомим. Пам’ятайте, що кінотеатр – місце, де потрібно дивитися кіно! Майже усі фільми йдуть не більше 3-х годин, так що за цей час нічого страшного не відбудеться, якщо не будете ним користуватися. Якщо все-таки потрібно терміново відповісти на вхідний виклик, тоді тихо вийдіть із залу і розмовляйте вже у фойє кінотеатру.

03

Поводьте себе тихо

Вести голосні розмови з приводу сюжету фільму, такий же поганий тон, як і розмови по мобільному телефону. Особливо це некультурно виглядає якщо ви будете вести розмову з кимось ще. Тиша в залі – обов’язкова умова, як комфортні сидіння, якість зображення і звуку.

04

Намагайтеся їсти тихо

Звичайно, неможливо уявити перегляд фільму без відерця попкорну, але споживати їжу потрібно тихо, без голосного хрустіння, щоб не заважати іншим.

05

Залишайте своїх дітей вдома

(Стосується сеансів з віковим обмеженнам 16 та 18 років)

Якщо ви вважаєте, що кожен божеволіє від маленьких дітей, то це не завжди так. Найбільшу неприязнь до них відчувають ті, хто часто літає, продавці морозива і любителі жахів. Якщо ви зібралися переглянути фільм, у якого варто рейтинг PG-16, де багато насильства, сцен еротичного характеру і лайки, то краще залишити дитину вдома, інакше вона буде тільки заважати іншим в кінотеатрі своїми криками.

06

Обіймайтеся на останніх рядах

Всі знають, що зустрічі в кіно один з елементів залицяння та іншої романтики між людьми. Якщо хочете зводити свого партнера в кіно, то беріть місця на останніх рядах, і там ваші поцілунки і обійми не будуть викликати роздратування у тих, хто прийшов подивитися фільм.